سیستم های حفاظتی

شرکت سیستم الکترونیک با قوی ترین پشتیبانی در خدمت مشتریان گرامی می باشد .

در صورد نیاز با تلفن های شرکت تماس گرفته یا با ارسال ایمیل ما را از مشکل خود مطلع نمایید تا در اسرع وقت بررسی های لازم صورت گرفته و همکاران ما در شرکت سیستم الکترونیک به کمک شما بیایند.

تماس با ما

اطلاعات تماس

تلفن: 09126761237

آدرس :شرکت توسعه مجازی شاتل وب

استقلال مدیر فروش دوربین مدار بسته شرکت RASTER

مدیر فروش دوربین مدار بسته

استفان مدیر فروش دوربین مدار بسته شرکت رستر در مورد محصولات رستر این گونه بیان می نماید :  محصولات اصلی نظارت تصویری شامل دوربین مدار بیسته دی وی آر و ان وی آر است که در فناوری های مختلف HDSDI و HDCVI و HDTVI است  که تحت لیسانس انگلستان در چین تولید می شود محصولات BLUE RASTER خط تولید تازه ای است که به زودی محصولات خود را وارد ایران می کند محصولات این خط تولید شامل دوربین های آنالوگ و IP است که به دو نوع با صرفه اقتصادی و هوشمند تقسیم می شود . و برای پروژه های بزرگ دوربین هایی با قابلیت تشخیص چهره و صدا و هوشمند و ... را تولید کرده است . قابلیت دوربین مدار بسته تحت شبکه هایبرید نیستند . اما ویزگی تحت تاثیر قرار دادن بازارها را دارد و مشتری را جذب می کند . نظر استفان این است که بازار سی سی تی وی رشد سریعی را پشت سر می گذارد . و رو به ترقی و رشد است و آینده روشنی را پیش روی دارد .یکی از ویزگی های این شرکت سرمایه گذاری آن برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود در بازار هاست .

 

استفان معتقد است : بازار محصولات ایران در مقایسه با بازار رقیبش عربستان صعودی از پیشرفت قابل توجهی برخوردار است . او در مورد بازار خاورمیانه این چنین گفت : بازار خاورمیانه بازار خوبی است اما از نظر فنی باید این بازار ها را تفکیک کرد قطر بازار پروژه است . و تنها ایران و عربستان بازار چشمگیر منطقه به شمار می آیند و تغییرات چشمگیری داشته اند . وی در مورد چگونگی انتخاب شریک تجاری رستر گفت : شرکت برای انتخاب شرکای تجاری دقت زیادی به خرج می دهد یک شریک تجاری خوب باید بتواند خرید و فروش و خدمات پس از فروش را به خوبی انجام دهد  . وی ویژگی های یک تولید کننده ی خوب را خلاقیت نو آوری و همگام بودن  با فناوری های روز برشمرد گفت : پشتیبانی فنی از مشتری نیز از عوامل مهم پیشرفت یک شرکت تولید کننده است . او معتقد است آموزش و خدمات پس از فروش محصولات نیز اهمیت دارد و نمی توان شرکتی را بدون این دو مرحله از آگاهی تصور کرد .

 

استفان  آینده بازار دوربین مدار بسته را این چنین پیش بینی می کند : امروزه رقابت در زمینه تولید دوربین مدار بسته با ویژگی های مختلف بسیار تنگاتنگ است . دوربین های IP جانشین دوربین های آنالوگ می شود و تقاضای بسیار را به خود اختصاص داده است و حرف اول را در بازار می زند .

 TOP