سیستم های حفاظتی

شرکت سیستم الکترونیک با قوی ترین پشتیبانی در خدمت مشتریان گرامی می باشد .

در صورد نیاز با تلفن های شرکت تماس گرفته یا با ارسال ایمیل ما را از مشکل خود مطلع نمایید تا در اسرع وقت بررسی های لازم صورت گرفته و همکاران ما در شرکت سیستم الکترونیک به کمک شما بیایند.

تماس با ما

اطلاعات تماس

تلفن: 09126761237

آدرس :شرکت توسعه مجازی شاتل وب

فروش دوربین مدار بسته

درباره شرکت الکترونیک سیستم فروشنده دوربین مداربسته

با سپاس و تشکر از شما که سایت دوربین مداربسته شرکت الکترونیک سیستم را جهت بازدید انتخاب کردید .

این شرکت با کادری مجرب و توانا در زمینه های IT ( نرم افزار و سخت افزار ) الکترونیک فعالیت خود را در زمینه دوربین های مدار بسته به صورت کاملا تخصصی در زمینه دوربین های آنالوگ و دیجیتال ( دوربین IP تحت شبکه ) آغاز نموده است و با سیاست گذاری متفاوت از شرکت های همکار به صورت کاملا مشاوره ای با مشتریان خود ارتباط برقرار نموده و در تمام مراحل بازدید ، انتخاب نوع دوربین وطراحی پلان و روشهای نصب ، تکنولوژی ارتباط روی بستر شبکه و انتقال تصویر همراه آن ها خواهد بود تابه دید وسیع و به تناسب بودجه و نیاز خود ازتنوع بسیار زیاد دوربین مداربسته موجود در بازار استفاده نمایند . چرا که اکثر متقاضیان استفاده از سیستم های نظارت تصویری با توجه به ظاهر دوربین ها اعم از دوربین های صنعتی BOX ، دوربین های دام ، دوربین های مادون قرمز ، دوربین های مینیاتوری ( مخفی ) ، دوربین های چرخشی و ... برای انتخاب سیستم خود اقدام مینمایند و از نکات مهم درونی این دوربین ها اعم از پردازنده های تصویر DSP ، پردازنده های نوری WDR لنز های متفاوت فیلتر های نویز t فیلترهای حرکت ناگهانی و دریافت کننده های تصویری و پردازش اولیه CCD ، تقویت کننده های سیگنال های نور AGC و... و همینطور در زمینه انواع دستگاه های ضبط تصویر DVR فرمت فشرده سازی تصویر برای ارسال بر روی هارد قابلیت تبدیل تصویر آنالوگ و دیجیتال ESM جهت انتقال تصاویر وحتی نوع مانیتوری که تصاویر روی آن اپراتوری میشود که در واقع مهمترین عوامل در استفاده ی بهینه و بلند مدت از یک سیستم نظارت تصویری میباشند غافلند .

همچنین ابتکار و خلاقیت ها بصورت ترکیبی از سیستم ها نظارت تصویر نرم افزارهای مختلف از قبیل شناسایی افراد خاص از طریق دوربین مداربسته در فضاهای امنیتی یا سیستم های حضور و غیاب افراد بدون متوجه شدن آنها از طریق دوربین های نصب شده در محیط ، از دیگر مشخصه های این شرکت میباشد . امید است که بتوانیم با تمام توان و تخصص خود شما را در جهت نیل به محیطی امن همراهی کنیم .

TOP